השירותים שלנו

הפכו את העסק שלכם לגרסה טובה וחדשנית יותר שלו.

אנו מומחים בשיפור ביצועים ומייעלים את התהליכים התפעוליים שלכם באמצעות שימוש בטכנולוגיות החדשניות ביותר הקיימות. התהליך מתחיל תמיד בניתוח יסודי, תוך התחשבות זהירה בצורכיכם ונקיטת גישה מעשית. ביחד נחליט על כיוון אסטרטגי רצוי ונפעל להשגתו בלוחות הזמנים ובמשאבים המתאימים לכם.

יש לנו את היכולת להיות חוד החנית הטכנולוגי שיקח אתכם אל הפסגה הגבוהה ביותר. התהליכים שלנו מבוססי ידע וניסיון עסקי נרחב, ניתוח מעמיק של צרכי העסק שלכם, יכולת טכנולוגית גבוהה ביותר ויחסי אנוש מצוינים. המומחים שלנו פועלים תחת ההבנה כי רק תהליך המבוסס על ידע ונוגע ב- 3 הנדבכים של טכנולוגיה, תהליכים ואנשים יוביל לפתרונות יעילים לאורך זמן. אנו מביאים ערך נוסף הודות לשילוב הידע העסקי העמוק שלנו עם מומחיות טכנולוגית.

יש לכם צורך עסקי? יש לנו פתרון

מענה מלא לשינויים אסטרטגיים וטכנולוגיים, בהתאמה אישית לצרכים ולדרישות הלקוח ובמחשבה לטווח ארוך

2 דברים שאנו עושים אחרת (וקצת יותר טוב) מרוב המתחרים:

אנו מתמקדים בהבנה מפורטת של התהליך העסקי הספציפי. איננו חוששים לשים עצמנו בנעליהם של עובדי הלקוח שלנו, כדי להתמודד עם העבודה הנעשית וכדי לבצע ניתוח מעמיק של נתוני התהליך. עבודתנו נערכת תמיד בהתאמה ולפי מדדי ההצלחה של הלקוח הספציפי שאיתו אנו עובדים. אנו מבינים כי כל לקוח הוא ייחודיי, ולכן על בסיס היכרות מעמיקה עם הלקוח ימליצו היועצים שלנו על פתרונות ועל שיפורים.

Hyper automation

השלב הבא של אוטומציה

מה זה?

סט של כלים טכנולוגים מתקדמים המסוגלים למתוח את היכולת הטכנולוגית שלכם לקצה ובין היתר תוך שילוב טכנולוגיות חדשניות כ:

  • AI
  • Machine Learning
  • Process Mining
  • Advanced Analytics
  • NLP
  • Human Workflows
  • RPA
  • ועוד

למה כדאי?

היפר אוטומציה הינה RPA על סטרואידים. ארגון שמיצה את יכולות ההתרחבות והשיפורים באמצעות RPA קלאסי יוכל למצוא יתרונות רבים תוך שימוש בהיפר אוטומציה ושילוב טכנולוגיות אלו באוטומציה . Hyper automation זה ה-שינוי הדיגיטלי שיעלה את היעילות, התפוקה ואת רמת השירות בארגון שלכם באופן משמעותי.

למי זה מתאים?

לכל ארגון שעבר את שלב האוטומציה הרובוטית בהצלחה. ארגון “סטרטאפיסט” שמוכן בשלב זה לקחת סיכונים (חלק מהטכנולוגיות בשלבי הבשלה) ולהיות ראשוני בתחומו. ארגון שמרגיש שמיצה את יכולתו להתייעל באמצעות אוטומציה רגילה

מפעל ייצור רובוטים

האצת קצב ייצור הרובוטים בארגון ועד להגעה לקצב של 40-50 רובוטים (או 80-90 מיקרו רובוטים) בשנה. משך הקמת המפעל עשוי לקחת כ- 3 חודשים אולם היכולת של הארגון להשתנות ולהתקדם דיגיטלית בזמן קצר לאחר מכן לא תסולא בפז.

שילוב OCR

טכנולוגיית זיהוי אופטי של אותיות ומספרים במסמכים מצולמים, סרוקים או קבצי PDF, והמרתם לפקודות ולמידע שרובוט יודע לעבוד על פיו תוך שמירה על רמת דיוק גבוהה חוסך בכח אדם רב של העתקת מסמכים אלו למחשב ותורם רבות לפונקציונליות וגמישות תהליכים אדמיניסטרטיביים כמו גם לשיפור הדיוק ולהאצת התהליכים והמענה ללקוחות.

שילוב VOICE

שימוש בקול מעניק לרובוט יכולות להשתלב בתהליכים רבים ומגוונים באמצעות ניתוח, הבנה והנעה לפעולה

RPA

טכנולוגיית Robotics Process Automation מאפשרת שילוב אוטומציות בתהליכים עסקיים

מה זה? 

RPA הוא לא רובוט פיזי, אלא תוכנה מוגדרת המסוגלת לבצע מגוון רחב של תהליכים בהתאם לצרכים הארגוניים. התוכנה “יושבת” על תשתית ה-IT של החברה, “נכנסת” למערכות, מושכת נתונים מנתחת אותם באמצעות אלוגריתמים מתקדמים, מזינה מערכות ומפיקה דו”חות. הרובוט אחראי לכל שלבי התהליך מ-א’ עד ת’ בהתאם לכללים העסקיים המוגדרים. הרובוט מוגדר כך שיוכל להשלים את כל שלבי התהליך, לעקוב אחרי הכללים שהעסקיים שהוגדרו לו ולהשתמש במערכות זהות למערכות הנמצאות בשימוש העובד היום.

למה כדאי?

לטכנולוגיה יש השפעה משמעותית על תהליכי עבודה ידניים החוזרים על עמם וזאת על ידי: הכפלת כח עבודה בלתי מוגבלת 24 שעות ביממה ועל ידי מספר מכונות. צמצום נטישת עובדים בתהליכים “משעממים”, מזעור טעויות אנוש, יישום מהיר (שבועות אחדים) ו-ROI של יותר מ-1:5 (לעיתים קרובות ההשקעה מוחזרת כבר בשנה הראשונה)

למי זה מתאים?

לכל ארגון שנתקל בתחלופה רבה של עובדים אשר נדרשים לביצוע פעולות חוזרות ועל פי נהלים/כללים ברורים. לארגונים עם טעויות רבות של עובדי בק-אופיס או עם טעויות מעטות בעלי עלות גבוהה. לכל ארגון עם בק-אופיס של יותר מ-10 עובדים ובוודאי עם עשרות רבות. 

שיפור תהליכים

ייעול תפקוד, חיסכון זמן ומשאבים וצמצום מקסימלי בטעויות אנוש, באמצעות בחינת תהליכים אנושיים קיימים בארגון והעברתם לביצוע הרובוט.

אסטרטגיית אוטומציה

בניית תוכנית אסטרטגית לאוטומציה של הארגון על סמך מיפוי ארגוני של צורכי היחידות מבוססי "עלות־תועלת".

ישום כלים ותהליכים

מעבר לאוטומציה רובוטית בתהליכים ארגוניים שגרתיים החוזרים על עצמם תוך שימוש בכלים טכנולוגיים מתקדמים.