מגזר ביטוח ושוק ההון

אנו ב-Ez-R.O.i בעלי ניסיון רב שנים והתמחות טכנולוגית חדשנית, מעניקים פתרונות ייחודיים למגזר הביטוח ושוק ההון

הניסיון הרב שלנו מעניק יתרונות ללקוחות שלנו החל מהכרות עם הרגולציה, השפה והמערכות ועד להכרות עם תהליכי העבודה בעולמות האלמנטר, החיים והחיסכון . אנו מייצרים פתרונות חכמים המבוססים על שנים של ניסיון בעבודה עם תהליכים מורכבים וייחודיים למגזר זה, תוך שילוב בטכנולוגיות חדשניות בהן אנו מתמחים. שילוב זה מעניק ללקוחותינו את היכולות לנצל נכון יותר את כח העבודה שברשותם ולהחליף כח עבודה מתוחכם הנדרש לבצע משימות חוזרות בכח עבודה רובוטי ובכך לחסוך לארגון תקלות וטעויות אנוש, לייעל תהליכים מסורבלים וגוזלי זמן ולאפשר לכוח עבודה הקיים להיות זמין למשימות "אנושיות" כמו טיפול בלוחות ועוד.

מבין הפתרונות שאנו מציעים למגזר זה, ניתן למצוא:
● עיבוד תביעות
● פדיונות
● סקרי נכסים

מגזר בנקאות

אנו בעלי ניסיון רב בעבודה עם המגזר הפיננסי: בנקאות וחברות כ. אשראי

הניסיון הרב שלנו מעניק יתרונות ללקוחות שלנו החל מהכרות עם הרגולציה, השפה והמערכות ועד להכרות עם תהליכי העבודה בעולמות ההפקה, החיוב והסליקה . אנו מייצרים פתרונות חכמים המבוססים על שנים של ניסיון בעבודה עם תהליכים מורכבים וייחודיים למגזר זה, תוך שילוב בטכנולוגיות חדשניות בהן אנו מתמחים. שילוב זה מעניק ללקוחותינו את היכולות לנצל נכון יותר את כח העבודה שברשותם ולהחליף כח עבודה מתוחכם הנדרש לבצע משימות חוזרות בכח עבודה רובוטי ובכך לחסוך לארגון תקלות וטעויות אנוש, לייעל תהליכים מסורבלים וגוזלי זמן ולאפשר לכוח עבודה הקיים להיות זמין למשימות "אנושיות" כמו טיפול בלקוחות.

מבין הפתרונות שאנו מציעים למגזר זה, ניתן למצוא:
● הפקת דוחות אוטומטיים
● פתיחת חשבון
● הלוואות משכנתא

מגזר ציבורי

מטרתו של המגזר הציבורי הינה שיפור השרות לאזרח ובכך אנו מתמחים

המגזר הציבורי נותן מענה ושירות לכלל אזרחי המדינה, באמצעות תהליכים המורכבים מנהלים רבים, בקרות ומעבר בים מערכות רבות ולעיתים גופים שונים בארגון או בארגונים נוספים. תהליכים אלו המתרחשים ברשויות ובמשרדים השונים דורשים מיומנויות והיכרות מדוקדקת עם מגוון עצום של נושאים וחיבוריות בין מערכות. הסיכוי לטעויות אנוש בביצוע תהליכים מורכבים אלו גבוה. ומשך הזמן לביצועם איטי. אנו בעלי ניסיון רב שנים בניתוח והבנת של תהליכים מורכבים במגזר הציבורי. במהלך עשרות השנים האחרונות עסקנו ב: ייעוץ למגזר הציבורי ובמתן פתרונות לדרישות הייחודיות והמורכבות במגזר זה. אנו מציעים את השילוב בין הידע והניסיון שלנו, יחד עם ההתמחות הטכנולוגית על מנת להעניק פתרונות לבעיות אשר חוזרות על עצמן בכל משרד ורשות. הפתרונות שאנו מציעים טומנים בחובם שיפור וייעול תהליכים קיימים באמצעים טכנולוגיים וזאת תחת לוחות זמנים ישימים וקצרים ולטובת שיפור השרות לאזרח וקיצור לוחות הזמנים והבירוקרטיה .

מבין הפתרונות שאנו מציעים למגזר זה, ניתן למצוא:
● טיפול אימות מסמכים
● עיבוד טפסים
● תהליכי משאבי אנוש

מגזר היי טק

אנו ב-Ez-R.O.I בעלי ניסיון רב שנים והתמחות טכנולוגית חדשנית, מעניקים פתרונות ייחודיים למגזר ההיי-טק

שוק ההיטק הישראלי ידוע בכל העולם בחדשנות וביצרתיות שלו. אנו ב-Ez-R.O.I מתמחים במתן פתרונות אשר יאפשרו לחברה שלך לקפוץ לשלב הבא: בניהול החברה, בניהול הטכנולוגי ובניהול המשאבים על מנת לאפשר לעובדי החברה להפסיק לעסוק במשימות שגרתיות וחזרתיות, להשקיע במשימות יצירתיות, לפתוח את הראש ולאפשר את מיצוי היכולות הפוטנציאל של העובדים ליעדים חדשים. הניסיון שלנו מראה שעובדים שעוסקים במשימות יצירתיות מממשים את הפונטציאל הגלום בהם, ומזניקים את החברה לגבהים חדשים. אנו נאפשר לך לתת לעובדים שלך בדיוק את מה שהם צריכים על מנת להפיק את מירב הפוטנציאל שלהם, באמצעות רובוטים אשר יצעו את המשימות השגרתיות והחזרתיות, ויאפשרו לחברה לקפוץ מדרגה.

מבין הפתרונות שאנו מציעים למגזר זה, ניתן למצוא:
● העברה וניהול מסדי נתונים
● תפעול מוצר
● ניהול חשבונות

מגזר תעשייה

אנו ב-Ez-R.O.I בעלי ניסיון רב שנים והתמחות טכנולוגית חדשנית, מעניקים פתרונות ייחודיים למגזר התעשייה.

מגזר התעשייה מתמודד עם הצורך התמידי לשיפור על מנת להתמודד עם התחרות. תהליכי בקאופיס מורכבים חייבים להיעשות ללא רבב, ללא טעויות ותחת זמן קצוב. הדיוק הנדרש לביצוע משימות בתהליכים אלו לעיתים אינו מושג בשל טעויות אנוש הנובעות משלל גורמים שונים, ביניהם שחיקה של עובדים, משימות חזרתיות ואף היסח דעת העלולים לעלות לעיתים בתכנון ניהול הייצור, תזמוני ייצור או בסחורה בשוווי מיליונים. מבין היתרונות הרבים שיש לטכנולוגיה שלנו ניתן למצוא: חיסכון בעלויות ע"י שיפור בהפעלה של הרובוטים 24/7 ללא הפסקה, אופטימיזציה של תהליכים שגרתיים שחוזרים על עצמם, מזעור טעויות אנושיות והגדלת הדיוק והפנית כוח האדם לתפעול מורכב ובעל חשיבות גבוהה יותר לארגון.

מבין הפתרונות שאנו מציעים למגזר זה, ניתן למצוא:
● BOM
● בקרת מלאי
● עיבוד חשבוניות