קריירה

בין אם את.ה רק מתחיל.ה את הקריירה שלך או בעל.ת ניסיון רב וידע: האתגר הבא שלך יכול להיות ב- Ez-R.O.I אם חשובה לך ההתפתחות אישית, אחריות וסביבת עבודה פנטסטית כמו שזה חשוב לנו, הצטרף.י לצוות שלנו.

כמי שרק מתחיל.ה לבנות את עולמה.ו המקצועי ובונה את הקריירה, מי כמוך יודע שנקודת הכניסה הינה משמעותית מאוד. Ez-R.O.I הוא מקום נהדר להתחיל בו. אנו נותנים לך את המרחב והזמן לגלות ולפתח את הכישורים שלך. אנו מחויבים לצמיחה של כל עובדינו. אם יש לך ניסיון של כמה שנים ואת.ה מחפש.ת את מהלך הקריירה הבא שלך – את.ה צריך.ה להיות איתנו. הדרך שתבחר.י תלויה בך, עם זאת, אנחנו נתמוך במיצוי הפוטנציאל שלך.

No office

ייעוץ מודרני ופיתוח אינו עוסק רק בקשר הדוק עם הלקוח, אלא מצריך יותר ויותר נוכחות פיזית במקום העבודה של הלקוח.

אצלנו ב-Ez-R.O.I, מתוך תפיסה אין לנו משרד קבוע (יש, אך אנו ממש לא מחתימים שעון או דורשים הגעה). אנחנו עובדים בעיקר במשרדי הלקוח. וכשלא נדרש, אנו מאפשרים עבודה גמישה מהבית. אנו שומרים על קשר חזק כקבוצה על ידי העמדת העניין בראש סדר העדיפויות של החברה. החברה כולה, מתכנסת מספר פעמים בשנה. אנו עורכים אירועים חברתיים ודנים בין יתר בהתפתחותנו והתקדמותנו כחברה. אם יש לך ניסיון של כמה שנים ואת.ה מחפש.ת את מהלך הקריירה הבא שלך – את.ה צריך.ה להיות איתנו. הדרך שתבחר.י תלויה בך, עם זאת, אנחנו נתמוך במיצוי הפוטנציאל שלך.